Organizacija udruge

ČLANICE IZVRŠNOG ODBORA  - IZBORNA SKUPŠTINA  2017.

PREDSJEDNICA
1. Gordana Restović 

Ravnateljica Pulskog Filmskog Festivala
e-mail: gordana.restovic@gmail.com
mob: 091 335 9355
 

POTPREDSJEDNICA

2. Vlatka Cikač -  Predsjednica ogranka Zagreb

Odvjetnički ured & ured za mirenje Cikač
e-mail: vlatka@cikac.com
Mob: 091 566 9 667
 
   
 ČLANICE IZVRŠNOG ODBORA

3. Lada Karninčić – Predsjednica ogranka Split

Trenton d.o.o.
e-mail: lada@trenton.hr
mob: 091 3150 303


4. Ivona Vrdoljak Raguž – Predsjednica ogranka Dubrovnik

Sveučilište u Dubrovniku
e-mail: ivona.vrdoljak@unidu.hr
mob: 098 847 018


5. Gordana Nikolić – Predsjednica ogranka Rijeka

Visoka poslovna škola PAR
e-mail: gnikolic@par.hr
mob: 098 259 629


6. Zrinka Bokulić – Predsjednica ogranka Pula

Aminess hotels & campsites
e-mail: zrinka.bokulic@laguna-novigrad.hr
mob: 099 220 66 05


7. Dorotea Effenberger 

Tahograf d.o.o.
e-mail: dorotea@tahograf.hr
mob: 098 227 375
 

8. Maja Buconjić Barišić 

Detmers kontejner d.o.o.
e-mail: maja@detmers-kontejner.hr
mob: 099 215 1138
 

9. Vesna Friedl

HGK -  ŽK Split
e-mail: vfriedl@hgk.hr
mob: 091 2440 152


10. Sofija Šmitran

Ind - eko d.o.o.
e-mail: sofija.smitran@ind-eko.hr
mob: 098 215 853


11. Jasna Jaklin Majetić

HGK - ŽK Pula
e-mail: jjaklin@hgk.hr
mob: 098 219 681
 
 

 


Ispiši stranicu
Zadnja promjena: 19.06.2017

Partneri

Pozivamo naše sadašnje i buduće partnere da na našim Web stranicama predstave svoje proizvode i usluge. Ovdje može biti i Vaš tekst!

Više...