Organizacija udruge

ČLANICE IZVRŠNOG ODBORA  - IZBORNA SKUPŠTINA  2017.

PREDSJEDNICA
1. Gordana Restović 

Ravnateljica Pulskog Filmskog Festivala
e-mail: gordana.restovic@gmail.com
 

POTPREDSJEDNICA

2. Vlatka Cikač -  Predsjednica ogranka Zagreb

Odvjetnički ured & ured za mirenje Cikač
e-mail: vlatka@cikac.com
 
   
ČLANICE IZVRŠNOG ODBORA

3. Dragica Jerkov – Predsjednica ogranka Split

Fema d.o.o.
e-mail: dragica.jerkov@fema.hr

4. Ivona Vrdoljak Raguž – Predsjednica ogranka Dubrovnik

Sveučilište u Dubrovniku
e-mail: ivona.vrdoljak@unidu.hr


5. Gordana Nikolić – Predsjednica ogranka Rijeka

Visoka poslovna škola PAR
e-mail: gnikolic@par.hr
 


6. Gordana Deranja – Predsjednica ogranka Istra

Tehnomont d.d.
e-mail: gderanja@tehnomont.htnet.hr

 


7. Dorotea Effenberger 

Tahograf d.o.o.
e-mail: dorotea@tahograf.hr
 
 

8. Maja Buconjić Barišić 

Detmers kontejner d.o.o.
e-mail: maja@detmers-kontejner.hr
 
 

9. Vesna Friedl

HGK -  ŽK Split
e-mail: vfriedl@hgk.hr
 


10. Sofija Šmitran

Ind - eko d.o.o.
e-mail: sofija.smitran@ind-eko.hr
 


11. Jasna Jaklin Majetić

HGK - ŽK Pula
e-mail: jjaklin@hgk.hr
 
 
 

 


Ispiši stranicu
Zadnja promjena: 14.03.2019

Partneri

Pozivamo naše sadašnje i buduće partnere da na našim Web stranicama predstave svoje proizvode i usluge. Ovdje može biti i Vaš tekst!

Više...